5 a více denní doprovázená pouť

aneb hluboká cesta do nitra, objevení toho důležitého, transformace a integrace

Je vhodná pro práci na té nejhlubší úrovni. Pro lidi, kteří cítí že potřebují slině vypnout a vzdálit se onomu "kolotoči", který prožívají. Být 5 a více dní na pouti je velmi silným a transformativním zážítkem. Během této doby se mnohdy odehrají velmi zásadní objevy a také změny, které předurčí vaše další směřování. Je zde opravdu dost prostoru věnovat se svému nitru a zaběhlým vzorcům chování. Je to jeden znejintenzivnějších způsobů jak nalézt harmonii a rovnováhu ve vašem životě. Je také ideální variantou pro hledání vize a životního poslání.

Jak to vlastně probíhá?

  • první schůzka 
  • opět musí klient vědět proč jde na pouť
  • naplánování a následná realizace poutě
  • tato forma doprovázené poutě je vždy šitá na míru každému z vás

Všechno začíná tím, že si vlastně vyjasňujeme proč chcete jít na pouť. V tomto typu doprovázené poutě je osobní setkání prioritou, je potřeba se lépe poznat. Můžete si opravdu ověřit jestli jsem ten, se kterým chcete strávit 5 a více dnů na pouti. Jakmile jsou tyto informace zřejmé, následuje plánování. Nechám vás naplánovat vaši pouť, tuto část dělá klient sám. Jedná se totiž o součást celkového procesu. Existují velmi vzácné vyjímky, kdy můžu plánovat trasu já, ale děje se to velmi vyjímečně a má to své opodstatnění. Tato vícedenní forma doprovázené poutě je vždy šitá na míru každému klientovi.

Jaké jsou výhody 5 a více denního putování?

  • vzdálíte se na delší dobu svému přirozenému prostředí
  • můžete prožít hlubokou transformaci
  • máte více prostoru pro strávení a ukotvení svých objevů

Tato forma poutě vám určitě poskytne možnost lépe se vzdálit svým stereotypům. To, že vypadnete na 5 a více dnů do přírody má za následek velké objevy a hluboké objevy. Systém 5 a více denní poutě je schválně nastaven tak, aby se objevili ty důležité věci, transformovali se a následně se konkrétně bavíme jak se projeví ve vašem dalším životě. Je to ideální varianta pro ty z vás, kteří potřebují rychlé a hluboké uvědomění či změnu a nebojí se jít do přímo k jádru.

Zde mne můžeš kontaktovat