Společná skupinová pouť v době jarní rovnodennosti

Skupinová doprovázená pouť od 19.3. do 21.3. 2018

aneb využijte nejvhodnější dobu roku k vlastnímu znovuzrození

 

Darujte čas sami sobě v době jarní rovnodennosti

Využijte tak energie přírody, které přímo vybízejí člověka ke změně, kterou touží udělat. Od pradávna je toto období roku mezi 19. a 20. březnem časem, kdy se oslavuje návrat života. Naši předci se v těchto časech zbavovali věcí starých a nepotřebných jak na fyzické tak duchovní rovině. Příroda se probouzí a mi se na této společné skupinové pouti budeme probouzet s ní. Tato pouť bude mít jednoduchý záměr, který se skládá ze dvou částí. První část bude zaměřena na opuštění starých vzorců chování a nalezení nových, aktuálních a vědomých. Druhá část bude zaměřena na hledání vize či cílů pro tento rok 2018. V tomto čase Jarní rovnodennosti je nejlepší doba pro odhození starého a nalezení nového. Naši předci byli moudří a věděli proč tuto činnost prováděli právě v tomto čase. Tato skupinová pouť je vhodná pro ty z vás, kteří chcete zanechat, odhodit anebo také poznat své staré vzorce chování a nahradit je novými. Pomůže vám obrátit se do sebe a najít tam to potřebné pro vaši další cestu rokem 2018.

Kudy se půjde a kde se bude spát?

Trasa povede hřebenem Bílých Karpat. První noc budeme spát na Holubyho chatě, následně půjdeme směr Žítková, kam dorazíme někdy na večer a zde se také ubytujeme v místním penzionu. Poslední den poutě se budeme ubírat směr Slavičín, kde dorazíme na vlakové nádraží a naše společná pouť zde skončí. Podrobné informace rád poskytnu všem zájemcům do mailu. V informacích bude také doporučený seznam věcí na pouť.

Jak to bude asi probíhat?

Na záčátku proběhne seznámení všech poutníků. Řekneme si svá očekávání a stanovíme záměr každého z nás pro tuto pouť. Následně vyrazíme. V průběhu cesty budeme využívat darů poutě. Součástí budou také vizualizace a meditace, které pomůžou celkovému procesu. Budeme putovat ve skupině a využijeme tak možností, které s sebou tato forma přináší. Celý průběh poutě je terapeutický proces, kterým vás budu bezpečně doprovázet. Druhý den poutě dorazíme na magické místo v oblasti Žítkové, kde provedeme meditaci. Víc informací opravdu není potřeba vědět, stačí se jen otevřít a důvěřovat celému procesu. Rád budu u toho. Pokud potřebujete vědět komu je tato skupinová pouť určena můžete mrknout sem. Pokud jste se však dostali až sem je dost pravděpodobné, že vás to zaujalo a z nějakého důvodu vás to přitahuje. Už toto je dobrý důvod k pouti za sebepoznáním.

Počet účastníků?

Počet účastníků pro tuto pouť je 5 – 7 lidí. Minimální počet, aby se tato pouť realizovala jsou 3 lidé.

Cena za pouť a ubytování?

Cena za samotnou pouť je formou Dar za Dar. To znamená, že na konci poutě mi zaplatíte takovou částku, která je v souladu s vámi a s vašim vnitřním pokrokem či změnou. Tuto cenu určujete vy sami. Můj dar doprovázení krajinou vnitřní a vnější za váš dar finanční.

Cenu za ubytování sdělím všem zájemcům do mailu. Ubytování a stravu si každý účastník platí sám. Všichni účastníci poutě se potom společně složí a uhradí náklady za mé ubytování a stravu.

Těším se na společné putování !

Zde mně můžeš kontaktovat