1 denní doprovázená pouť

aneb cesta do nitra a zpět

Jedná se o velmi častý způsob spolupráce, který umožňuje člověku odpoutat se na několik hodin od svého zaběhlého způsobu chování, vzdálit se prostředí, které zná a umožní tak projevit člověku své zaběhlé vzorce a způsoby chování. Velmi často zjistí klient na této jednodenní pouti, že dané téma se kterým na pouť přichází, potřebuje mnohem větší pozornost a hloubku, než si původně myslel. Zároveň však může být takzvaným "nakopávačem" kdy stačí jedna pouť k tomu, aby si člověk uvědomil to podstatné a šel si svou vlastní cestou.

Jak to tedy vlastně probíhá?

  • první schůzka anebo jasná komunikace přes mail
  • klient musí vědět proč jde na pouť
  • naplánování a následná realizace poutě

Všechno začíná tím, že si vlastně vyjasňujeme proč chcete jít na pouť. Ideální variantou je osobní setkání, pokud jste z daleka je možné provést detailní komunikaci přes mail. Osobní setkání je prioritou, protože se můžeme lépe poznat a můžete si opravdu ověřit jestli jsem ten, se kterým chcete strávit 8-12 hod. na jednodenní pouti. Pokud je pro vás reálná pouze varianta přes mail, požaduji opravdu konkrétní popis vaší situace a důvodu k pouti. Jakmile jsou tyto informace zřejmé, následuje plánování. Nechám vás naplánovat vaši pouť, tuto část dělá klient sám. Jedná se totiž o součást celkového procesu. Existují velmi vzácné vyjímky, kdy můžu plánovat trasu já, ale děje se to velmi vyjímečně a má to své opodstatnění.

Jaké jsou výhody 1 denního putování?

  • vzdálíte se svému přirozenému prostředí
  • můžete objevit důležité věci a následně je zkoušet v reálném životě
  • nemusíte si brát dlouhou dovolenou

Tato krátká forma poutě vám určitě poskytne možnost vzdálit se svým stereotypům. To, že na několik hodin vypadnete do přírody může mít za následek velké objevy. Informace na které si přijdete tak můžete okamžitě zkusit v reálném fungování a následně pak třeba vyrazit na další pouť. Nemusíte si při tom brát dlouhou dovolenou, stačí jeden den v týdnu a můžou se dít věci! Tato forma putování bývá velmi často kombinována s ostatními variantami. Bývá většinou takovým spouštěčem změny.

Zde mne můžeš mně kontaktovat