3 denní doprovázená pouť

aneb cesta do nitra, objevení toho důležitého a nastavení dalších kroků ve vašem životě

Je vhodná pro práci na hlubších úrovních. Pro lidi, kteří cítí že potřebují vypnout a vzdálit se onomu "kolotoči", který prožívají. Být 3 dny na pouti je velmi silným zážítkem. Během této doby se mnohdy odehrají velmi zásadní objevy a také změny, které předurčí vaše další směřování. Je zde opravdu dost prostoru věnovat se svému nitru a zaběhlým vzorcům chování.

Jak to vlastně probíhá?

 • první schůzka anebo jasná komunikace přes mail
 • opět musí klient vědět proč jde na pouť
 • naplánování a následná realizace poutě

Všechno začíná tím, že si vlastně vyjasňujeme proč chcete jít na pouť. Ideální variantou je osobní setkání, pokud jste z daleka je možné provést detailní komunikaci přes mail. Osobní setkání je prioritou, protože se můžeme lépe poznat a můžete si opravdu ověřit jestli jsem ten, se kterým chcete strávit 3 dny na pouti. Pokud je pro vás reálná pouze varianta přes mail, požaduji opravdu konkrétní popis vaší situace a důvodu k pouti. Jakmile jsou tyto informace zřejmé, následuje plánování. Nechám vás naplánovat vaši pouť, tuto část dělá klient sám. Jedná se totiž o součást celkového procesu. Existují velmi vzácné vyjímky, kdy můžu plánovat trasu já, ale děje se to velmi vyjímečně a má to své opodstatnění.

Co se děje během jednotlivých dní?

 • 1. den poutě probíhá detailní mapování
 • 2. den poutě věnujeme se hlubší integraci vašich objevů
 • 3. den poutě bavíme se o tom jak projevíte své změny a objevy v realitě

Během 1. dne se věnujeme tomu, že opravdu detailně mapujeme vaši situaci. Hledáme možné spojitosti a propojení, probíráme váš osobní příběh ze všech úhlů. Hledáme možné pravidla a důležité momenty vašeho života, které formovali vaši realitu a pohled na svět. Během 2. dne určujeme priority a věnujeme se tomu důležitému na co jste přišli. Měníme společně staré vzorce za nové a zbavujete se starých nefunkčních pravidel, které brání vašemu vývoji. 3. den věnujeme tomu jak nyní budete projevovat své změny v reálném životě, jak to vlastně bude vypadat. Tato šablona není pevná je pouze možností jak vhodně využít 3 denní pouť. S klientem jednám vždy individuálně a cestu přizpůsobuji jeho potřebám. Klient sám určuje jak chce 3 denní pouť prožít. Toto je pouze jedna z výhodných možností, která se v rámci 3 denní poutě nabízí.

Jaké jsou výhody 3 denního putování?

 • vzdálíte se na delší dobu svému přirozenému prostředí
 • 1. den můžete objevit důležité věci a staré vzorce
 • 2. den měníme nefunkční vzorce
 • 3. den věnujeme tomu jak to budete dělat v životě
 • máte více prostoru pro strávení a ukotvení svých objevů

Tato forma 3 denní poutě vám určitě poskytne možnost lépe se vzdálit svým stereotypům. To, že vypadnete na 3 dny do přírody má za následek velké objevy a hluboké objevy. Systém 3 denní poutě je schválně nastaven tak, aby se objevili ty důležité věci, transformovali se a následně se konkrétně bavíme jak se projeví ve vašem dalším životě. Je to ideální varianta pro ty z vás, kteří potřebují rychlé uvědomění a změnu a nebojí se jít do hloubky.

Zde mne můžeš kontaktovat