2 denní doprovázená pouť

aneb cesta do nitra, potřebnou chvíli tam být a pak zase zpět

2 denní doprovázená pouť je velmi vhodnou a častou variantou. Dokáže zprostředkovat ještě více času potřebného pro odpoutání od zaběhlého prostředí a stereotypních rytmů. Velmi často se během této poutě podaří zmapovat potřebné oblasti a následně se nastaví možný plán další práce. Může se také stát, že jsou tyto 2 dny dostačující transformativní prostor a slouží jako iniciace pro vaše další směřování.

Jaký je průběh spolupráce?

  • první schůzka anebo jasná komunikace přes mail
  • klient musí vědět proč jde na pouť
  • naplánování a následná realizace poutě

Všechno začíná tím, že si vlastně vyjasňujeme proč chcete jít na pouť. Ideální variantou je osobní setkání, pokud jste z daleka je možné provést detailní komunikaci přes mail. Osobní setkání je prioritou, protože se můžeme lépe poznat a můžete si opravdu ověřit jestli jsem ten, se kterým chcete strávit 2 dny na pouti. Pokud je pro vás reálná pouze varianta přes mail, požaduji opravdu konkrétní popis vaší situace a důvodu k pouti. Jakmile jsou tyto informace zřejmé, následuje plánování. Nechám vás naplánovat vaši pouť, tuto část dělá klient sám. Jedná se totiž o součást celkového procesu. Existují velmi vzácné vyjímky, kdy můžu plánovat trasu já, ale děje se to velmi vyjímečně a má to své opodstatnění.

Jaké jsou výhody 2 denního putování?

  • vzdálíte se na delší dobu svému přirozenému prostředí
  • během 1. dne můžete objevit důležité věci a 2. den se můžete věnovat jejich integraci
  • máte den navíc pro sebe
  • více prostoru pro strávení a ukotvení svých objevů

Tato forma 2 denní poutě vám určitě poskytne možnost lépe se vzdálit svým stereotypům. To, že vypadnete na dva dny do přírody může mít za následek velké objevy. Informace na které si přijdete během prvního dne můžete znovu detailně probrat. Získáte tak větší náhled na celkovou změnu. Nemusíte si při tom brát dlouhou dovolenou, stačí 2 dny v týdnu anebo jeden víkend a můžou se dít věci! Také tato forma putování bývá velmi často kombinována s ostatními variantami. Bývá většinou takovým spouštěčem změny. Díky více času se můžete věnovat tomu čemu se opravdu věnovat potřebujete.

Zde mne můžeš mně kontaktovat